«

»

Mar 10

Wydrukuj to Wpis

Teatrzyk „Radek- niejadek”

We wtorek 10 marca po obiedzie odwiedzili nas aktorzy Agencji Artystycznej „Uśmiech” z Krakowa z przedstawieniem „Radek Niejadek”. Radek zawsze protestował przy posiłkach, nigdy nie chciał zjeść wszystkiego, co mu mama ugotowała. Słodycze jednak to zupełnie inna sprawa, uwielbiał je. Często się nimi objadał, a w dodatku stronił od mycia ząbków. Jedną z jego ulubionych zabaw było robienie z szalika i czapki wielkiego lassa, zamiast ubierania ich na siebie. W końcu spotyka go za to nauczka. Dzięki tej bajce przypomnieliśmy sobie jak ważne jest dbanie o własne zdrowie. Sporo dowiedzieliśmy się o zasadach zdrowego żywienia i dlaczego ważne jest ich przestrzeganie oraz jak istotne są ćwiczenia. Powtórzyliśmy sobie także jakie są zasady higieny oraz jak należy zachowywać się przy stole podczas posiłków.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/03/10/teatrzyk-radek-niejadek/