«

»

Mar 04

Wydrukuj to Wpis

Przedszkoliada Tour

4 marca we środę grupa starszaków uczestniczyła w zawodach sportowych Orlen Przedszkoliada Tour. Zawody odbyły się na hali sportowej PWZS w Tarnowie. Wszystkie dzieci na miejscu powitał Kangur i zaprosił do wspólnej zabawy i gier sportowych. Organizatorzy przygotowali sekcje sportowe: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna, zabawy ogólnorozwojowe, miejsce na swobodne rysowanie oraz kącik, gdzie dzieci otrzymały napój oraz zdrowe jabłka, marchewki i chrupki. Podczas konkurencji sportowych na buziach dzieci widoczne było skupienie ale także radość. Organizatorzy dla każdego dziecka przygotowali złote medale, dyplomy oraz nagrody od sponsorów. Na koniec zawodów Kangur zaprosił dzieci do wspólnego zdjęcia.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/03/04/przedszkoliada/