«

»

Lut 20

Wydrukuj to Wpis

Urodzinki w grupie Aniołków i Gwiazdeczek Maryi

W czwartek 20 lutego dzieci z grupy Aniołków i Gwiazdeczek Maryi świętowały urodziny jubilatów: Julii, Jagody, Igora P., Madzi, Kacpra S., Artura U., Emilii H., Szymona W., Maksa i Amelii M. Świętowanie rozpoczęło się modlitwą za jubilatów oraz uroczystym zaśpiewaniem „Sto lat”. Przedstawiciele przedszkolaków wręczyły jubilatom laurki oraz książki i misie. Po życzeniach nastał czas zabaw muzyczno- ruchowych, tańców i różnych konkursów. Wszyscy jubilaci z niecierpliwością czekali, by na urodzinowym torcie zdmuchnąć świeczki a wcześniej pomyśleć życzenie. Na jadalni, przy pięknie przygotowanych stołach dzieci smakowały wspaniałego wypieku oraz zjadały owoce i inne słodycze przygotowane przez rodziców.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/02/20/urodzinki-w-grupie-aniolkow-i-gwiazdeczek-maryi/