«

»

Lut 19

Wydrukuj to Wpis

Mama Jagody i Wiktora czyta bajkę

19 lutego do Kącika książki zaprosiła nas pani Alicja- mama Jagody i Wiktora. Z propozycji książkowych dzieci wybrały dwie opowieści „Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego” oraz „Zuzia leci samolotem”.

Pierwsza z historii opowiada o tym, jak Zuzia podczas powrotu ze szkoły spotyka nieznajomego, który chce pokazać jej drogę do domu, jednak mądra dziewczynka doskonale pamięta, że nie należy rozmawiać z obcymi doskonale radzi sobie w tak trudnej sytuacji. Z drugiej opowieści dowiadujemy się jak wygląda odprawa na lotnisku oraz podróż samolotem. Zuzia poznaje każdy zakątek samolotu i wie, że podróż lotnicza jest super przygodą.

Na koniec spotkania dzieci podziękowały pani Alicji za wspólnie spędzony czas przy książkowych opowieściach. Przedszkolaki nie spodziewały się, że pani Ala również przygotowała dla nich niespodziankę- przepyszne babeczki. Serdecznie dziękujemy.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/02/19/mama-jagody-i-wiktora-czyta-bajke/