«

»

Lut 15

Wydrukuj to Wpis

Bal karnawałowy

„W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale…”

 

15 lutego odbył się Bal karnawałowy. Tym razem dzięki uprzejmości strażaków odbył się on w Remizie Strażackiej w Woli Rzędzińskiej. Siostra Dyrektor w tym roku o prowadzenie balu poprosiła panią wodzirej- Monikę, która przyjechała do nas aż z Krynicy.
Wśród zaproszonych na bal gości znalazły się: Kopciuszek wraz z siostrami i macochą oraz Królowa Matka, książę, damy dworu, trębacz. Nie zabrakło księżniczek, żołnierzy, smoka, Kubusia Puchatka, strażaka, biedronki, myszki Mini, wróżek, pszczółek, Czerwonego Kapturka i wilka, króliczka, piratów, Indianek, Spidermenów, kotków, Kaczki Dziwaczki i wiele innych bohaterów, którzy prezentowali się na wybiegu, jak na pokazie mody.
Dzieci wraz z rodzicami oraz pracownikami przedszkola bawiły się przy najnowszych hitach muzycznych z całego świata; dzieci robiły czekoladę, wachlowały chustą animacyjną a w przerwie na wszystkich czekały pyszne pączki, faworki i inne słodkości.
Na końcu balu Siostra Renata podziękowała  za wspólną zabawę. Gratulujemy wszystkim rodzicom i dzieciom zajęcia I miejsca w konkursie na rodzinną bajkę. Nagrodą dla rodziców były przygotowane przez Siostrę walentynkowe lizaki oraz książki o Prymasie Stefanie Wyszyńskim, natomiast dzieci  otrzymały słodkie pierścienie oraz książki o Janie Pawle II.
Serdecznie dziękujemy Siostrze Dyrektor za zorganizowanie wspaniałej zabawy, za cudowną atmosferę i wszelkie niespodzianki. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny karnawałowy bal.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/02/15/bal-karnawalowy-3/