«

»

Sty 23

Wydrukuj to Wpis

Tata Oli i Tomka czyta bajkę

24.01.2020 po obiedzie nasze przedszkole odwiedził Pan Dariusz- tata Oli i Tomka, aby przeczytać bajki i tym samym włączyć się
w Akcję ,,Cała Polska czyta dzieciom”.

Pan Dariusz zrobił dzieciom niespodziankę. Przygotował aż 13 bajek i to dzieci miały dokonać wyboru, której opowieści chcą posłuchać.
Po wspólnym głosowaniu dzieci wybrały ,,Kto się nie schował ten gapa,, i ,,Hokus pokus”. Słuchając bajek dzieci dowiedziały się, że najlepsza zabawa to ta z przyjacielem. Na zakończenie spotkania tata Oli i Tomka poczęstował dzieci cukierkami, a przedszkolaki wręczyły mu podziękowanie za włączenie się w naszą akcję i zaprosiły do ponownego spotkania w przedszkolu. 

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/01/23/tata-oli-i-tomka-czyta-bajke/