«

»

Sty 15

Wydrukuj to Wpis

Urodzinki w grupie Serduszek Jezusowych

W dniu 15 stycznia w grupie Serduszka Jezusowe obchodziliśmy urodzinki dzieci. W tym dniu jubilatami byli Julia, Justyna, Marta, Leon, Tomasz i Milena B.

Po śniadaniu rozpoczęliśmy świętowanie od zdmuchnięcia świeczek na torcie i wręczenia upominków. Następnie wspólnie złożyliśmy życzenia jubilatom, odśpiewaliśmy „Sto lat, a także pomodliliśmy się w ich intencji. W grupie bawiliśmy się w zabawy muzyczno-ruchowe: „Rączki klaszczą”, „Misie dwa”, „Kaczuszki” i „Boogie woogie”. Po tańcach i zabawach dzieci na jadalni częstowały się tortem i słodkościami przyniesionymi przez jubilatom. Wszystkim dzieciom świętującym w tym dniu swoje urodziny życzymy jeszcze raz Wszystkiego najlepszego! 

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/01/15/urodzinki-w-grupie-serduszek-jezusowych/