«

»

Sty 08

Wydrukuj to Wpis

III Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”

W dniu 08.01.2020 roku w Przedszkolu Publicznym w Woli Rzędzińskiej odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 oraz 5-6 latki.

Nasze przedszkole reprezentowały Matylda z kolędą „Jezusa narodzonego” i Emilia K. z pastorałką „Gwiazdy pojaśniały”. Po występach przedszkolaki biorące udział w konkursie zostały zaproszone przez Panią Dyrektor na mały poczęstunek, a jury rozpoczęły obrady. Po długich i trudnych obradach jury ogłosiło wyniki: w grupie 5 i 6-latków I miejsce zdobyła Emilia K., a w grupie 3 i 4-latków laureatem konkursu została Matylda.
Dziewczynki otrzymały dyplom i piękne nagrody, a do przedszkola wróciły ze statuetką. Serdecznie gratulujemy małym solistom.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2020/01/08/iii-miedzyprzedszkolny-konkurs-koled-i-pastoralek-lulajze-jezuniu/