«

»

Gru 17

Wydrukuj to Wpis

Spotkanie opłatkowe dla rodziców

„Jakieś światło nad Betlejem się rozchodzi.
W środku nocy zagubiony świat się budzi.
Dzisiaj właśnie dla nas Chrystus się narodził.
Do nas przyszedł bo ukochał wszystkich ludzi”

17 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla rodziców. Dzieci- mali aktorzy przebrani za jasełkowe postacie przygotowali dla rodziców przedstawienie o Bożym Narodzeniu. Wszyscy zgromadzeni goście jeszcze raz przypomnieli sobie scenę narodzin Dziecięcia
w Betlejem. Dla Maryi, Józefa i małego Jezusa zatańczyły i zaśpiewały anioły, przybyli pasterze ze swoimi darami, Trzej Królowie ze złotem, kadzidłem i mirrą oraz ludzie różnych stanów i zawodów. Małemu Dzieciątku pokłoniły się także najmłodsze dzieci przy śpiewie pastorałki.

Po jasełkach nadszedł czas na złożenie sobie życzeń i łamanie się opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd.

W nagrodę za piękny występ, ciężką pracę najmłodszych aktorów Siostra Dyrektor przygotowała dla każdego świąteczny prezent. Na koniec spotkania odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu „Bajkowa kukiełka”. Nagrodzone dzieci wraz z rodzicami odbierały nagrody za I i II miejsca.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/12/17/spotkanie-oplatkowe-dla-rodzicow-2/