«

»

Gru 13

Wydrukuj to Wpis

Tata Emila czyta bajkę

W piątek 13 grudnia, tuż po obiedzie odwiedził nas tata Emila- pan Maciej, który włączył się w Akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Pan Maciej przeczytał przedszkolakom opowieści z książki Ewy Stadtmuller „Najpiękniejsze opowieści pod choinkę”. Pierwsze opowiadanie nosi tytuł „Ale prezent”, dzięki któremu przypomnieliśmy sobie jak ważne jest dawanie innym siebie, swojego czasu, zainteresowania
a odczuwa się przy tym jeszcze większą radość niż przy otrzymywaniu prezentów. Drugie z opowiadań to „Szlachetna paczka”, które również uczy nas dzielenia się i współpracy, a także otwartości serca na najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy Panu Maciejowi za odwiedziny i spotkanie z przedszkolakami i literaturą dziecięcą.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/12/13/tata-emila-czyta-bajke/