«

»

Lis 08

Wydrukuj to Wpis

Życzenia imieninowe dla Siostry Dyrektor

Po uroczystej Akademii Patriotycznej dzieci z grupy Aniołków przygotowały „Bajkowe życzenia” dla Siostry Renaty z okazji imienin. Bajkowe postacie składały Siostrze solenizantce życzenia, zaśpiewały piosenkę oraz zatańczyły skoczną poleczkę.Wśród podarków znalazły się: poduszka od księżniczki na ziarnku grochu, laurka od słoneczka i lody od Królowej Śniegu. Wśród gości były też dostojne księżniczki i królowa i kominiarze utrudzeni ciężką pracą oraz zawsze wesołe smerfy.

Przyjmij Kochana Siostro
te słowa ciepłe i szczere.
W dniu Twoich imienin
niech Bóg da Ci łask wiele.
Niech osłania, kiedy trzeba
i prostą, pewną drogą
prowadzi Cię do nieba.
A my się dziś do Ciebie
serdecznie uśmiechamy
i wszystkie swe życzenia
w modlitwę przemieniamy.

Najserdeczniejsze imieninowe życzenia składają przedszkolaki.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/11/08/zyczenia-imieninowe-dla-siostry-dyrektor/