«

»

Lis 05

Wydrukuj to Wpis

OGŁOSZENIA

KOCHANI  RODZICE

– Informujemy, że 22 listopada 2019 r. (piątek) do naszego przedszkola przybędzie grupa artystyczna „Wiolinka i Bemol” i o godz. 11.15 zaprosi dzieci na audycję nt. „Do, Re, Mi – rozśpiewana ekologia”. Muzyczna podróż  (audycja) tym razem związana z ekologią. Podczas spotkania, zajmiemy się sprzątaniem świata! Będziemy też uczyli się segregować śmieci. Ciekawe co można zrobić z takich śmieci? Może wyczarujemy eko – instrument, albo piękną eko – biżuterię?!

 

– W dniu 27 listopada 2019 r. (środa) o godz. 9.15 przyjedzie do Przedszkola Teatrzyk Agencja Uśmiech Artystyczna z Krakowa  
z spektaklem „Gburek w krainie mydła”. Cena teatrzyku 280 zł.

Gburek to najbardziej kapryśny krasnal ze wszystkich krasnoludków. Kiedy inni wesoło spędzają czas on zwykle jest niezadowolony
a najbardziej kiedy nadchodzi pora mycia się lub sprzątania w chatce. Pewnego dnia wszystko się zmienia, podczas podróży do magicznej krainy mydła. Bajka uczy najmłodszych nie tylko jak ważna jest higiena osobista ale także dbanie o porządek w najbliższym otoczeniu, domu, przedszkolu, placu zabaw.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/11/05/ogloszenia/