«

»

Paź 22

Wydrukuj to Wpis

Mama Paulinki J. czyta bajkę

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

 

W poniedziałek 21października, przed podwieczorkiem, do sali starszaków przyszła Pani Marzena- mama Pauliny, by przeczytać przedszkolakom bajki, włączając się tym samym w Akcję  „Cała Polska czyta dzieciom”.
Po przywitaniu się z dziećmi pani Marzena przeczytała bajkę pt.: „Kawka złodziejka”, z której dowiedzieliśmy się, że nie należy robić innym psot, a także zabierać cudzej własności. Przedszkolakom bardzo spodobała się ta historia i poprosiły mamę Paulinki o przeczytanie jeszcze jednej pt. ” Piesek Pikuś”, który miał mnóstwo ciekawych przygód.
Na zakończenie przedszkolaki wręczyły Pani Marzenie dyplom, podziękowały za przeczytanie bajek i włączenie się w nasza akcję czytelniczą.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/10/22/mama-paulinki-j-czyta-bajke/