«

»

Paź 18

Wydrukuj to Wpis

Mama Matyldy czyta bajkę

W piątek- 18 października po obiedzie grupę „Gwiazdeczki Maryi” odwiedziła Pani Magdalena- mama Matyldy, by przeczytać dzieciom bajkę.
Pani Magdalena w tym dniu przygotowała dla przedszkolaków bajkę z serii „Parauszek i przyjaciele” pt.: „Poszukiwacze skarbów”. Dzieci z zaangażowaniem słuchały historii o leśnych przyjaciołach, a także aktywnie zaangażowały się w opowieść, dzięki czemu mogły poczuć się jak bohaterowie bajki. Historia o Parauszku i przyjaciołach pozwoliła dzieciom zrozumieć, iż bardzo ważne by mieć w życiu przyjaciół oraz, że najwięcej można zyskać działając razem.
Na zakończenie dzieci podziękowały mamie Matyldy za wizytę i włączenie się w Akcję „Cała Polska czyta dzieciom” oraz zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/10/18/mama-matyldy-czyta-bajke/