Wrz 27

KOCHANI  RODZICE

– W dniu 15 października 2019r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie edukacyjne z pszczelarzem. Dzieci poszerzą wiedzę na temat otaczającego nas świata, o pszczołach oraz ich roli w środowisku naturalnym. Zobaczą ulik z żywymi pszczołami. Jest to bezpieczne. Poznają strój pszczelarza i jego narzędzia. Poznają odmiany miodu oraz degustacja miodów.

Koszt spotkania 570zł. – pokrywa s. Renata

– W dniu 16 października 2019r. (środa) o godz. 9.30 odbędzie się wycieczka dla starszaków do Leroy Merlin w Tarnowie na warsztaty „Dzieciaki Sadzeniaki”. Dzieci poznają rośliny ozdobne, nauczą się jak przesadzać je oraz jak dbać o nie.

– W dniu 18października 2019r. (piątek) o godz. 10.30 odbędzie się sesja zdjęciowa. Prosimy aby chłopcy przyszli w białych koszulkach i spodniach dżinsowych, dziewczynki w białych bluzeczkach sportowych i spódnicach dżinsowych.

– W dniu 23października 2019r. (środa) o godz. 9.15 wszystkie dzieci będą uczestniczyć w warsztatach twórczych i zajęciach empirycznych z „Laboratorium Małego Chemika”. Dzieci samodzielnie będą badać różne zjawiska fizyczno-chemiczne. Czas wspólnego eksperymentowania to wiele radości i ogrom wiedzy przekazany w zabawny sposób.

Całkowity koszt wynosi 500zł. (kwotę pokryje s. Renata).

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/09/27/ogloszenia/