«

»

Wrz 19

Wydrukuj to Wpis

Teatr EDEN „Prawdziwy Skarb”

19 września, tuż po śniadaniu, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Eden ze spektaklem „Prawdziwy skarb”.
Na wstępie aktorzy zapoznali nas z zasadami odpowiedniego zachowania się podczas spektaklu i zaprosili do uważnego słuchania
i oglądania.

W czasie przedstawienia poznaliśmy dwóch braci: pracowitego Szymona oraz Tomusia, który nie był zainteresowany pracą, natomiast marzył o tym, aby znaleźć skarb i bogato żyć. Tomuś spełniając swoje marzenie opuścił dom rodzinny jednak nie przestrzegał zasad wyznaczonych przez ojca i popełniał wiele błędów, co spowodowało, że roztrwonił otrzymane na drogę pieniądze. Po pewnym czasie wrócił do domu, gdzie ojciec przyjął go z otwartymi ramionami, ciesząc się, iż jego syn jest znów z rodziną.
Dzięki tej opowieści przypomnieliśmy sobie, że przyjaźni nie można kupić za pieniądze oraz że prawdziwym skarbem każdego z nas jest rodzina.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/09/19/teatr-eden-prawdziwy-skarb/