«

»

Lip 23

Wydrukuj to Wpis

TYDZIEŃ ADAPTACYJNY

Od 8 do 12 lipca 2019 w naszym przedszkolu trwał tydzień adaptacyjny. W pierwszym dniu zajęcia poprowadziła Siostra Renata. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych do muzyki, ozdabiały z rodzicami swojego balonika, a wszystko w radosnej atmosferze, która pomagała w przyzwyczajaniu się do przedszkola. Podczas pobytu w przedszkolu starsi koledzy pokazywali nowym dzieciom kąciki zabaw, wspólnie się bawili w sali oraz na placu zabaw. Przez cały tydzień dzieci przychodziły do przedszkola by wspólnie się bawić i poznawać nowe osoby- zaprzyjaźniać z przedszkolem. Zapraszamy nowych przedszkolaków, by po wakacjach, pełni radości rozpoczęli przygodę z przedszkolem.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/07/23/tydzien-adaptacyjny-2/