«

»

Cze 14

Wydrukuj to Wpis

STARSZAKI W SZKOLE

W dniu 14.06.2019 r. dzieci 6- letnie z grupy „Promyczków dobra” wraz z s. Renatą i p. Marysią udały się do Szkoły Podstawowej. Celem wizyty było zapoznanie starszaków ze szkołą i salą lekcyjną. Kiedy dotarliśmy na miejsce była jeszcze przerwa, w drzwiach przywitali nas nasi starsi koledzy, ale kiedy już zadzwonił głośny dzwonek, wszyscy weszli do klasy- my również. Na początku powitała nas p. Marta, która jest wychowawczynią naszych starszych kolegów. Pani Marta opowiedziała nam czego uczą się nasi starsi koledzy, pokazała  podręczniki, zeszyty pierwszoklasisty oraz teczki, w których każdy uczeń przechowuje sprawdziany. Dowiedzieliśmy się, że każdy uczeń na co dzień chodzi w mundurku. Mogliśmy zobaczyć prace plastyczne i techniczne naszych starszych kolegów, a także usiąść w szkolnych ławkach i poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Na koniec przedszkolaki  zostały obdarowane miłymi upominkami od Pani Matry, a siostra Renata wręczyła słodkości dla naszych absolwentów. Bardzo dziękujemy Pani Marcie i uczniom za miło spędzony czas.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/06/14/starszaki-w-szkole/