«

»

Maj 15

Wydrukuj to Wpis

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE DZIECI 4-LETNICH „GWIAZDECZKI MARYI”

W dniu 15.05. 2019 r. w grupie „Gwiazdeczki Maryi” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców dzieci 4-letnich. 

W czasie spotkania dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach ruchowych, słuchały wiersza i odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Podczas zajęć rozwiązywały zagadki o mieszkańcach łąki, dzieliły ich nazwy na sylaby i określały pierwszą głoskę. Dodatkowo dzieci zaprezentowały swoje umiejętności matematyczne, porównywały ilość tulipanów i pszczół, a także wykonywały działania na konkretach w zakresie 4. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami wspólnie wykonały kolorowe motyle. Dziękujemy rodzicom za wspólną zabawę. 

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/05/15/zajecia-otwarte-w-grupie-dzieci-4-letnich-gwiazdeczki-maryi/