«

»

Maj 08

Wydrukuj to Wpis

IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA STANISŁAWA

W dniu 08.05. w dzień wspomnienia Świętego Stanisława przedszkolaki wraz z Siostrami i Paniami udały się z bukietem kwiatów do Księdza Proboszcza, by złożyć życzenia imieninowe. Z życzeniami przyszła Pani Wiosna życząc zielonej młodości. Przyszła Pani Lato winszując dużo słońca na co dzień, dużo miłości. Pani Zima życzyła białego jak śnieg serduszka a Pani Jesień- jesiennej mądrości. Na koniec wszystkie przedszkolaki zaśpiewały „Życzymy, życzymy” i wręczyły piękne kwiaty. Ksiądz Proboszcz bardzo się wzruszył, że dzieci pamiętały o nim tego dnia i w podziękowaniu poczęstował dzieci cukierkami, a wkrótce obiecał pysze lody. Bardzo serdecznie dziękujemy.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/05/08/imieniny-ksiedza-proboszcza-stanislawa-2/