«

»

Maj 07

Wydrukuj to Wpis

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE DZIECI 6 LETNICH „PROMYCZKÓW DOBRA”

W dniu 07.05.2019 r. w grupie dzieci 6- letnich „Promyczków dobra” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. W czasie zajęć przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności zdobyte w przedszkolu. Rozwiązywały zagadki i wpisywały ich rozwiązania do krzyżówki, układały wyrazy z sylab. Prezentowały swoje umiejętności matematyczne, porównywały liczbę motyli i biedronek, a także rozwiązywały zadania tekstowe z użyciem cyfr i znaków matematycznych, brały udział w zabawach ruchowych, oraz zatańczyły taniec motyli.  Na koniec wspólnie z rodzicami ozdabiały motyla figurami geometrycznymi.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/05/07/zajecia-otwarte-w-grupie-dzieci-6-letnich-promyczkow-dobra/