«

»

Kwi 25

Wydrukuj to Wpis

KWIETNIOWE URODZINKI

W dniu 24 i 25.04.2019 r. świętowaliśmy przedszkolne urodzinki. W środę w grupie „Gwiazdeczek Maryi” a  w czwartek w grupie „Promyczków dobra” i „Aniołków”.

Jubilatami w grupie najmłodszej byli: Nadia, Karolinka, Szymon, Michał W, Maksiu, Amelka M i Kacperek T.

6

W czwartek w grupie starszaków, serdecznie życzenia składaliśmy:

Emilce S, Julii K, Emilce P, Lenie K, Kai, Julii D, Justynce, Mateuszowi, Kamilowi  oraz Patrykowi K.

 

16

 

W obu grupach zgodnie z tradycją wesołe świętowanie zaczęliśmy od wspólnej modlitwy za jubilatów i ich rodziny, następnie koledzy z grupy wręczyli im książki oraz laurki. Wszyscy zaśpiewaliśmy im Sto Lat i zaczęliśmy wspólną zabawę. Przedszkolaki tańczyły do znanych piosenek dziecięcych, oraz bawiły się w zabawy muzyczno- ruchowe: „Kaczuszki”, „Komar”, „Chusteczka”, „Pszczółka” oraz wiele innych. Po wspólnych zabawach każdy z jubilatów dmuchał świeczki na urodzinowym torcie, myśląc przy tym życzenie. Świętujący zaprosili wszystkich na pyszny tort oraz słodkości i owoce przyniesione z domu.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/04/25/kwietniowe-urodzinki/