«

»

Kwi 17

Wydrukuj to Wpis

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

16.04.2019 r. w Publicznym Przedszkolu nr 26 w Tarnowie odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej „Gdy piosenka szła do wojska”. Nasze przedszkole reprezentowali Emilia P. i Mateusz, którzy wykonali utwór „Wojenko, wojenko”. Konkurs rozpoczął się od powitania wszystkich przez Panią Dyrektor. Wielką niespodzianką dla dzieci było spotkanie z żołnierzami i wspólne śpiewanie konkursowych piosenek. Wszystkie dzieci, które śpiewały podczas konkursu otrzymały od jury wysokie noty i I miejsce. Przedszkolaki otrzymały w nagrodę misie- przytulanki a dla przedszkola przygotowano statuetki „Złoty mikrofon”. Gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

Permalink do tego artykułu: http://www.przedszkolewola.com.pl/2019/04/17/konkurs-piosenki-patriotycznej/